طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

بهترین طراحی دکوراسیون داخلی با کیفیت خوب و قیمت صادقانه

اگر طراحی دکوراسیون داخلی منزل ،شرکت‌ و ساختمان‌ تجاری خود برای شما اهمیت دارد با کارشناسان ما در ایران و ترکیه تماس بگیرید.

مورد اعتماد ده ها مشتری در

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی منزل ، دکوراسیون آشپزخانه ، دکوراسیون سالن پذیرایی ، دکوراسیون اتاق خواب
افراد خوش سلیقه همواره به دنبال شیک ترین و زیباترین دکوراسیون منزل ، برای همه قسمتهای موجود  هستند. چرا که هر قسمت از منزل که در طول شبانه روز مورد استفاده قرار میگیرد ، در لحظه استفاده پراهمیت ترین بخش منزل شماست. از همین رو دکوراسیون بخش های مختلف منزل مورد اهمیت و قابل توجه است. البته قابل توجه است که طراحی دکوراسیون تا حدودی سلیقه ای میباشد و تحت شرایط مختلف میتواند معیارهای زیبایی تغییر کند.

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون شرکت ، سازمان ها و نهاد های اجتماعی ، معماری نمای برج ها و ساختمای های اداری و مسکونی
طراحی دکوراسیون داخلی شرکت های دولتی و خصوصی ، معماری  نمای ساختمان بر اساس هویت سازمانی ، استفاده از علم روز برای طراحی دکوراسیون در جهت افزایش بهره وری کارمندان و افزایش فروش حض.ری با استفاده از المان های کاربردی در زمینه کاری شما کاربر گرامی ، ایجاد فضای  تخصصی مناسب کار و حرفه ی شما! مشاوره پیش از انجام کار برای آگاهی بیشتر شما از اهداف تغییر دکوراسیون شرکت

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون سالن های بازی و اماکن ورزشی ، باشگاه های ورزشی خصوصی ، سالن های بدن سازی
استفاده از دکوراسیون و رنگ بندی مناسب هر رشته ی ورزشی برای افزایش آرامش و تمرکز ورزشکاران و همچنین بهبود عملکرد آنها حین تمرین ، در واقع هرچه محیط مناسب تر و حرفه ای تر طراحی شده باشد آرامش ورزشکاران بیشتر است که این امر موجب افزایش انگیزه وعملکرد آنها میشود. و درنتیجه حضور پررنگ تری در باشگاه و سالن بدنسازی شما خواهند داشت. درنظر داشته باشید که علاوه بر توان بدنی، این انگیزه روانی ورزشکاران است که آنها را متمایز میکند.

چگونه میتوان تشخیص داد که کدام سبک دکوراسیون داخلی برای خانه مناسب تر است؟

قانون خاصی در انتخاب سبک دکوراسیون وجود ندارد و سلیقه شخصی افراد تعیین کننده است. اما در نظر داشته باشید تناسب فاکتور بسیار مهمی است و بهتر است سبک انتخابی با متراژ منزل و ابعاد فضا و سایر مشخصات در تناسب باشد. به طور مثال استفاده از سبک سلطنتی و اشرافی در خانه های کوچک غلط است.

بهتر است از قبل تمام وسایل را با توجه به ابعاد و سبک خانه خریدری نمایید و با ذهنیت قبلی از جایگاه تقریبی آن ها، وسایل را انتخاب کنید. برای چیدمان ابتدا از وسایل اصلی با ابعاد بزرگتر شروع کنید و بقیه وسایل را مطابق با آن بچینید.

دکوراسیون داخلی

بررسی هزینه ها

چقدر زمان برای پروژه طراحی دکوراسیون لازم است؟

مدت زمانی که لازم است تا یک پروژه ی طراحی دکوراسیون سپری کند تا طرح نهایی شکل گیرد به مواردی همچون طرح و سبک کار ، سبک قبلی و تغییرات لازم ، عمر بنا ، مصالح مورد استفاده و البته ثبات سلیقه کارفرما بستگی دارد.

اهمیت دکوراسیون اداری

اهمیت دکوراسیون داخلی اداری به دو جهت است . تاثیری که نوع چیدمان دکوراسیون محل کار بر روی کسب و کار میگذارد اول بر روی خود ما و پرسنل محل کار است و در مرحله بعدی برای جذب مشتری و افراد مراجعه کننده می باشد . در رابطه با موضوع اول باید بدانید که یک طراحی مناسب و ایده آل و اجرای دکوراسیون اداری میتواند نظم و ترتیب را به محل کار ما هدیه بدهد همچنین در کنار آن می تواند باعث ایجاد آرامش و انرژی در کارکنان بشود و به این ترتیب موجب می شود تا سرعت اجرای کارها بالاتر برود و در مجموع بازدهی بیشتری در کار داشته باشیم .

طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی

انواع سبک های اداری در دکوراسیون داخلی ادارات

معرفی انواع سبک های فایل اداری در دکوراسیون داخلی ادارات: سبک مدرن مینیمالیستی ، سبک کلاسیک ، سبک روستیک ، سبک کلاسیک تفسیری ،  سبک رترو ، سبک ماوریک ، سبک معاصر ، سبک هایتک (تکنولوژی بالا) استدیو بن آرت در پیاده سازی طرحهای انتخابی مشتریان خود، هیچ محدودیتی ندارد. برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه با شماره 09121012808 تماس حاصل فرمایید.

چرا باید گروه مشاوران معماری بن آرت را انتخاب کنید؟

نظم و انظباط در مراحل مختلف طراحی دکوراسیون

رویارویی با پروژه های مختلف به صورت همزمان میتواند خیلی وحشتناک باشد. بسیاری از طراحان دکوراسیون در جلوگیری از تداخل اجرایی بخش های مختلف و یا ترتیب بندی اجرا دچار مشکل میشوند. رسیدهای گمشده، نمونه پارچه های در هم و پوشه هایی پر از نمونه رنگ های مختلف که مشخصات آنها نیز وجود ندارد، همه اینها میتوانند سردرگمی اجرا را بیشتر نمایند و کنترل پروژه را از دست طراح خارج کنند، اما گرو طراحی دکوراسیون بن آرت با استفاده از کادری مجرب و با تجربه ، با برنامه ریزی صحیح، اجرای دکوراسیون شما را به پایان میرساند.

کنترل و مدیریت بودجه و هزینه های طراحی دکوراسیون

هر پروژه ای دارای بودجه مشخص است ، از جمله مواردی که برای کافرما اهمیت زیادی دارد مدیریت و کنترل هزینه های اجرایی میباشد. هیچ کارفرمایی دوست ندارد ببیند که پول خود را بدون آگاهی و برنامه ریزی مصرف کرده اند و در حقیقت به هدر داده اند. گروه طراحان معماری بن آرت با استفاده از مهندسین و متخصصین باتجربه و به نام ایرانی به خوبی میتواند بودجه و هزینه ها را مدیریت کند. این امر در جلسات پیش از قرارداد و با درنظر گرفتن سقف بودجه مورد بررسی کارشناسان و مهندسین بن آرت قرار خواهد گرفت.

تنوع طرح و سبک در طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون داخلی به منظور ارائه راه حل هایی برای سهولت در استفاده ساکنان و پدید آوردن فضایی مناسب، بسته به نوع کاربری بنا انجام می شود. طراحی دکوراسیون داخلی یک حرفه چند تزیینی است که محیط داخلی ساخته شده در یک سازه در هر خلاقیت و راه حل تکنیکی، کاربردش را به دست آورد. این راه حل ها کاربردی هستند، بالا بردن کیفیت زندگی و فرهنگ ساکنین، به شکل زیبا طلبی جذاب هستند. طرح ها به منظور پاسخ به نیازمندی های منظم و هماهنگ با آن خلق شده اند، و اصول قابلیت محیطی را تشویق می کنند روند طراحی دکوراسیون داخلی یک روش شناسی قاعده دار و هماهنگ را دنبال می کند. شامل تحقیق، تحلیل و انضمام دانستنی در روند خلاقیت که به وسیله آن احتياجات و منابع مشتری را به ارضا می رساند و به تولید یک فضای داخلی که هدف پروژه را ایجاد می کند می رسد.

نمونه کارهای گروه معماری بن آرت

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی و چیدمان باشگاه ورزشی

طراحی و چیدمان لوازم و ابزارهای باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در آنکارا - ترکیه

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی و بازسازی اماکن قدیمی

بازسازی اماکن و ساختمان های قدیمی با سبک مدرن یا کلاسیک - نمونه حاضر گالری بن آرت در تهران - ایران

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی و استفاده از لوازم دکوری فوق العاده خاص و دستساز ایرانی

معماری بن آرت | نمایش درخشان رویای شما

همیشه سعی بر آن داشته ایم تا بهترین اتفاق ممکن را برای کارفرما به نمایش درآوریم. ترس از  اینکه چه فضا و بودجه ای دارید را کنار بگذارید، ما اینجا هستیم تا بهترین ها برای شما باشد. با ما تماس بگیرید.

  • استفاده از بهترین متریال و صداقت در رفتار
  • استفاده حداکثری از فضای موجود در محیط
  • استفاده بهینه از بودجه ، ابزار ، المان ها برای افزایش بازدهی روحی وفیزیکی
طراحی دکوراسیون داخلی

مراحل اجرای طراحی دکوراسیون و معماری توسط گروه بن آرت

گروه معماری بن آرت طرح فعالیت خود را در زمینه معمارى و طراحی دکوراسیون با بهره گیرى از دانش و تجربه مهندسین مجرب در حوزه دکوراسیون داخلى و معمارى بنا نهاده است. بهره گیری همزمان از مهارت و دانش در کنار سالها تجربه اجرایى که رزومه متنوعی را برای بن آرت بهمراه داشته است.

شما سروران عزیز مىتوانید پروژه های خود را با خیالی آسوده به کارشناسان ما سپرده و از اجرایی بی نقص و درست لذت ببرید.

روند کار بن آرت از بازدید پروژه و مشاوره تا اجرا

شروع کار:ابتدا کار فرما پس از تماس با بن آرت وانجام هماهنگی جهت حضور مهندسین و مشاورین بن آرت پروژه خود را ثبت مینماید. در ادامه انجام عملیات برداشت و صورت وضعیت پروژه امکان اجرایی شدن پروژه را بررسی میکند. سپس نمونه کارها جهت بررسی و انتخاب کارفرما برای ایشان ارسال میشود.

طراحی و فاز بندی پروژه

پس از بررسی و دریافت صورت وضعیت پروژه توسط مهندسین تیم طراح و بررسی نظر و سلیقه کارفرما ، مرحله طراحى پروژه در قالب فاز یک ، فاز دو و طراحى سه بعدى انجام مى گردد و بعد از جمع بندى و توافق با کار فرما وارد مرحله اجرا مى شویم.

اجرا و پیاده سازی ایده ها

پس از اتمام مرحله طراحى تمامى نقشه هاى تمام شده فاز ٢ و برآورد هزینه تقریبى یک پیش فاکتور در قالب قرارداد اجرایى تسلیم کار فرما مى شود و پس از توافق و عقد قرارداد وارد فاز اجرایى مى شویم و روند شروع کار مطابق با نقشه ها و پلان فاز ٢ انجام مى گردد.

آیا برای نیاز به مشاوره دارید؟

اگر به هر دلیلی نیاز به مشاوره معماری و دکوراسیون دارید حتما با تیم متخصصین بن آرت که از مهندسین خبره معماری تشکیل شده است از طریق واتس آپ با شماره 00989121012808 تماس بگیرید.

Add to cart