نمونه پروزه های اجرا شده و درحال اجرای گروه معماری و طراحی دکوراسیون بن آرت

از جمله ویژگیهای طراحی دکوراسیون به صورت حرفه ای، توجه به ساختار محیط ، سلایق کارفرما ، نوع دیدگاه و ذهنیت کارفرما به المان ها ، اعتقادات و حالات روحی و روانی و البته استاندارهای تخصصی موجود در اجرای چیدمان و دکوراسیون است.

از فضا استفاده کن!

حتی در کوچکترین منازل هم میشود با تغییر دکوراسیون و استفاده از ابزار درست به زیباترین شکل ممکن زندگی کرد

تخفیف ویژه برای فضاهای سنتی

به مدت محدود

اگر دارای منازل مسکونی قدیمی هستید و یا به چیدمان و دکوراسیون سنتی علاقه دارید این فرصت را از دست ندهید!

دکوراسیون و بازسازی محیط قدیمی

تغییر دکوراسیون برای محیط های قدیمی میتواند مجددا آنها را برای زندگی احیا کند

طراحی دکوراسیون فضای داخلی

در وهله اول باید گفت که خانه های قدیمی به درجات مختلفی می‌توانند به تعمیر نیاز داشته باشند که در این خصوص دو اصطلاح بازسازی و نوسازی مطرح خواهد شد. نوسازی در واقع شامل کارهای سطحی مانند رنگ آمیزی می‌شود ولی بازسازی شامل عملیات‌های عمیق‌تر مانند تعمیر و تعویض لوله کشی‌ها و جا به جایی دیوارها می‌شود. در خصوص خانه های قدیمی و ویلایی عمدتاً به بازسازی روی می‌آورند تا بهترین شرایط زندگی در آن‌ها را فراهم کنند.

طراحی دکوراسیون فضای باز

اگر خانه ای حیاط دار سکونت دارید خوش به حالتان! با چند ایده ناب می‌توانید آن را به فضایی تبدیل کنید که خستگی را از شما دور کند. برای بازسازی حیاط قدیمی نیاز دارید کمی وارد دنیای دکوراسیون شوید. برای بازسازی ساختمان لازم است جوانب مختلفی را برای این کار بسنجید. گاهی اوقات هزینه بازسازی خانه آن‌قدر زیاد می‌شود که در وسط این تغییر از خواسته خود پشیمان می‌شویم. بنابراین لازم است قبل از شروع این مرحله، با کارشناسان ما مشورت کنید و برای هزینه نهایی فکری داشته باشید.

ما تغییر را دوست داریم، شما چطور؟

تغییر دکوراسیون روحیه و نشاط را به زندگی برمیگرداند

اماکن ورزشی و تفریحی

تغییر دکوراسیون اماکن ورزشی و تفریحی علاوه بر نشاط موجب افزایش درآمد مستقیم خواهد شد! استفاده از پارامترها و المانهای محیطی ساده و جانمایی ها موجب بهبود رضایت کاربران و در نتیجه افزایش درآمد خواهد شد.

فروشگاه زنجیره ای

امروزه مبلمان در دکوراسیون داخلی جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند از این رو طراحان مبلمان طرح های متنوعی را وارد بازار کرده اند. اگر شما فروشگاه مبلمان دارید یا تمایل دارید به تازگی وارد این شغل شوید بهتر است توجه داشته باشید که طراحی داخلی فروشگاه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و روی جذب مشتری و فروش محصول بیشتر تاثیر زیادی دارد از این رو بهتر است در هنگام دیزاین دکوراسیون فروشگاه مبلمان حساسیت لازم را به خرج دهید.

سالن ورزشی

همه ما به خوبی از اهمیت ورزش کردن و تحرک داشتن به خصوص در زندگی های مدرن امروزی آگاه هستیم. به همین دلیل است که باشگاه های ورزشی امروزه تبدیل به فضاهای مهمی که ما به آن ها نیاز داریم. اما نکته مهمی که در طراحی باشگاه های ورزشی اهمیت خیلی زیادی دارد، طراحی دکوراسیون داخلی آن ها است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که به دلیل بسته بودن فضای داخلی، نداشتن تهویه طبیعی و یا حتی چیدمان نامناسب وسیله های ورزشی از رفتن به باشگاه انصراف داده باشید.

تماس با ما

برای ثبت سفارش و هرگونه نظر و پیشنهاد با ما تماس بگیرید

با تشکر از ثبت سفارش انجام گرفته ، در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی خواهد شد.

Add to cart