بن آرت | دکوراسیونی با دست سازه های هنری

بن آرت ( BONART ) گزیده ای از اشیاء دست ساز و خاص را برمبنای کیفیت ، مینیمالیسم و کارایی انتخاب میکند. ماموریت ما ارائه مجموعه ای منحصر به فرد از محصولات است که کاربر را مجذوب خود میکند و الهام بخش مفهومی خاص در زندگی روزانه افراد است. ما هر محصول و بسته بندی آن را بررسی میکنیم تا اطمینان حاصل کنیم که به طور مداوم بهترین ها را در کیفیت و طراحی ارائه میدهیم.
انتخاب محصولات ما توسط کاربران از سراسر دنیا گواه این ادعاست. کاربران ما از آلمان تا کانادا ، آمریکا و بسیاری کشورهای دیگر خواهان تهیه مدلهای مختلف هستند که این خود باعث افتخار ماست.
ما خوشحالیم که به زیباسازی محیط شما کمک کنیم.
اگر در مورد محصول یا سفارشی سؤالی دارید ، لطفاً از طریق info@studiobonart.com با ما تماس حاصل فرمایید.

بن آرت | انتخاب خاص پسندها

بن آرت تشکل جمعی از طراحان است که به منظور گسترش و مدرن سازی صنایع دستی شرقی،از سال ۲۰۱۶ کار خود را آغاز کرد و با سازماندهی برگزیده ترین صنعتگران فلز کار ،سرامیک کار،متخصصان آینه ساز ، بافنده گان فرش و گلیم ، طراحان و سازندگان جواهرات ، مبلمان ، مد و لباس ،روشنایی ، اکسسوری های دکوری و تابلوهای نقاشی به نامی آشنا در صنایع دستی ایران تبدیل شد.

همراه با دگرگونی های صورت گرفته در سازو کار اقتصاد جهانی، دهه هاست که سلیقه ها و انتظارات اقوام وملت ها به سوی طرح های نو آورانه گرایش پیدا کرده و طرح ها و ساخته های سنتی با همه ارزش های هنری و فرهنگی تاب مقابله با هجوم طرح ها و ابداعات نو آورانه را از دست داده اند.
بنیانگذاران بن آرت که همگی از سابقه شناخته شده تولید و طراحی آثار فرهنگی بر خوردارند ،پس از کسب ده ها سال تجربه در زمینه طراحی ، تصویر سازی و معماری، که همراه با کسب جوایز متعدد جهانی (از جمله پلاک طلای جشنواره جهانی براتیسلاوا _معتبر ترین جشنواره جهانی تصویر گری _ جوایز جشنواره های جهانی نومای ژاپن ، پراک و بلونیای ایتالیا) بوده است در صدد است تا از تجربه غنی خود در وسعت بخشیدن به تاثیر گذاری طرح های سنتی گام بردارد. ما عمیقاً معتقدیم که طرح ها و ساخته های هنرهای سنتی ملت ها می تواند با بکار گیری دگرگونی های نوآورانه ، آرمانهای تاریخی آنها را که در آفریده های هنری آنها منعکس شده است،به بازارهای جهانی صادر کرده و و ضمن کارآفرینی برای صدها هنرمند سنتی ،هنرهای دیرپای ملل را از گسست ناگهانی با فرآورده های جهان معاصر و فراموشی محفوظ داشته و همچنان ادامه دهنده آرمان های تاریخی و قومی آن ها باشد.
بن معتقد است که با بکار گیری تجربیات عمیق اعضاء خود قادر است ضمن احیاء ده ها حرفه سنتی در حال فراموشی و کار آفرینی برای صد ها صنعتگر و سازنده صنایع دستی و خانگی، توانایی آن را دارد تا شرایط لازم را برای فراهم آوردن زمینه رقابت با فر آورده های ماشینی و صادرات هنرهای سنتی نوین را ایجاد کرده و زمینه پویایی و رشد آنها را تضمین کند.

چرا بن آرت ؟

پشتیبانی 7/24

راهنمایی پیش از خرید و پاسخگویی پس از خرید و پیگیری مرسوله تا تحویل به کاربران گرامی

ارسال سریع و بصرفه

انتخاب مناسب ترین و ارزانترین راه ارسال سفارشات در سریعترین زمان ممکن به سراسر کشور

دست ساز و خاص

دست ساز و خاص

تیم مدیریت بن آرت

طراح و دکوراتور
مدیر فروش
Add to cart